PCR Testi 250 ₺

PCR Testi, Covid-19 testi

SAĞLIKTA 12. YILIMIZ

VİP SAĞLIK

ANKARA - İSTANBUL 

PCR TESTİ (Kontrol) 250 TL
EVDE PCR TESTİ (Kontrol) 300 TL
YURTDIŞI PCR TESTİ 300 TL
EVDE YURTDIŞI PCR TESTİ 350 TL
İNFLUENZA TESTİ 350 TL
İNFLUENZA TESTİ EVDE 400 TL

 

ANTİJEN TESTİ (15 DK SONUÇ) 250 TL
ANTİJEN YURTDIŞI (15 DK SONUÇ) 300 TL

 

HEMEN RANDEVU OLUŞTUR

ADRESTE PCR TESTİ FİYATI MESAFE UZAKLIĞINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR

0 534 648 23 63
0 312 524 24 55

-SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI-

7 GÜN 24 SAAT PCR TEST MERKEZİ ANKARA

Ankara Pcr Testi !

Ankara Pcr Test Merkezi Olarak Kurumumuz Bakanlık Onaylı Pcr Testinizi Yapmaktadır.Ankara Hızlı Pcr Testi İle 3-6 Saat İçinde PCR Raporunuz Verilmektedir.Kurumumuz Ankara En Hızlı Pcr Testi Hizmetini Vermektedir.Acil Pcr Testi Hizmetmizden Faydalanmak İçin 7/24 Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.

Ankara Pcr Testi Fiyat?

Ankara Pcr Testi Fiyatları Yurtiçi PCR Testi ve Yurtdışı PCR Testi  Olarak Değişmektedir. Ancak Kurumumuza Geldiğinizde Pcr Testi Ücreti 250 TL Olarak Belirlenmiştir.

Evde Pcr Testi Ankara !

Ankara Evde Pcr Testi Merkeze Bağlı Tüm İlçelerde Yapılmaktadır. Evde Pcr Testi Yine Bakanlık Onaylı Yapılmakta ve Sonucunuz E Nabızda Görünmektedir.Evden Pcr Testi Aldırmak İçin Çağrı Merkezimizi 7/24 Arayarak Hemşire Talep Edebilirsiniz. Sağlık Bakanlığı Sisteminden Evde Pcr Testi Yapan Hastaneler İçin Bakanlık Onaylı Laboratuvarları Görebilirsiniz. Evde Pcr Testi Yapılıyor mu? Sorusunun Cevabı Olarak Güvenilir Merkezleri Tercih Etmeniz Önerilmektedir. Haftanın Her Günü Pazar da Dahil Olmak Üzere Pcr Testinizi Kurumumuzda Yaptırabilirsiniz. Sabah 09:00-18:00 Arası Merkezimize Gelerek, 09:00-23:00 Arası Adresinize Hemşire İsteyerek Güvenle Testinizi Yaptırın.

EVDE PCR TESTİ RANDEVUSU İÇİN TIKLA

Hızlı Pcr Testi Ankara !
Hızlı Pcr Testi Yapan Hastaneler ve Kurumumuz Ortalama 3-6 Saat İçinde Sonuç Vermektedir. Pcr Cihazının Belli Bir Çalışma Süresi Olduğu İçin Daha Erken Sonuç Veren Kurumlar Güvenilir Olmayabilir. Hızlı Pcr Testi Fiyat Olarak Normal Pcr Testlerine Göre Değişiklilik Gösterebilir. Ancak Pcr Testi Sonucu Pozitif Durumlarda ve Numune Yetersizliği Gibi Durumlarda 10 Saati Bulabilmektedir.

Yurtdışı Pcr Testi Ankara !

Yurtdışı Pcr Testi QR Kodlu Ve İngilizce Olarak Yapılması Gerekmektedir. Yurtdışı Pcr Testi Ankara da Bir Çok Özel Kurumda Yapılmaktadır. Fakat Önemli Olan Nokta Sağlık Bakanlığı Onaylı Olmasıdır. Yurtdışı Pcr Testi Fiyat Olarak Kurumlara Göre Değişiklilik Göstermektedir. Yurtdışı İçin Pcr Testi Ankara da İsterseniz Evinize Gelinerek de Yapılmaktadır. Yurtdışı Pcr Testi Ücreti Siz Kurumumuza Geldiğinizde 250 TL Olarak Belirlenmiştir.Yurtdışı Çıkış İçin Pcr Testi Yaptırmak İstediğinizde Çağrı Merkezimizi 7/24 Arayarak Randevu Alabilirsiniz. Tüm Seyahatler İçin Kurumumuzda Sağlık Bakanlığı Onaylı Yolculuk İçin Pcr Testi Yapılmaktadır.

YURTDIŞI PCR RANDEVUSU İÇİN TIKLA

Hızlı Antijen (Antigen) Testi Ankara !

Hızlı Antijen Testi ve Hızlı Pcr Testi Aynı Değildir. Pcr Testi 3-6 Saat İçinde Sonuç verir ve Özel Laboratuvar Cihazında Çalışılmaktadır. Antijen Testi İse Kit İle Çalışılmakta ve 15 Dakika İçerisinde Sonuç Vermektedir. Pcr Testi E Nabız Sistemine Düşmekte Fakat Antijen Testi E Nabız Sisteminde Görünmemektedir. Antijen Testini Kontrol Amaçlı Veya Kabul Eden Ülkelerde Seyahat Öncesi Yaptırabilirsiniz. Ankara Antijen Testi Fiyat Olarak Merkezimizde 250 TL Olarak Belirlenmiştir. Evde Antijen Testi Yaptırmak İsterseniz Bölgeye Göre Değişiklilik Göstermektedir.

Pcr Test Ankara Airport !

The Pcr Test For The Plane İs Approved By The Ministry İn Our Center. A Pcr Report İs Given Within 3-6 Hours. You Can Come To Have A Pcr Test Or We Can Do İt By Sending A Nurse At Your Home-Hotel.Pcr Test Ankara Airport Appointment Center.Pcr Test For Travel.Pcr Test İn Ankara.

You Can get Support From Our Whatsapp Line For An Appointment.

Evde Pcr Test Yapılan Bölgeler;

Çankaya Pcr Testi,

Gölbaşı Pcr Testi,

Keçiören Pcr Testi,

Mamak Pcr Testi,

Altındağ Pcr Testi,

Etimesgut Pcr Testi,

Eryaman Pcr Testi,

Pursaklar Pcr Testi,

Yenimahalle Pcr Testi,

Çayyolu Pcr Testi,

Ümitköy Pcr Testi,

Sincan Pcr Testi,

Dikmen Pcr Testi,

Kızılay Pcr Testi,

Bahçelievler Pcr Testi,

Ulus Pcr Testi,

Elvankent Pcr Testi,

Etlik Pcr Testi,

Batıkent Pcr Testi,

Ostim Pcr Testi,

İvedik Pcr Testi,

Balgat Pcr Testi,

Bilkent Pcr Testi,

Aydınlıkevler Pcr Testi,

Evde Pcr Testi Aşamaları

1- 0 312 524 24 55 Numaramızdan Bize Ulaşıp Adres Verip Randevunuzu Oluşturun,

2- Alanında Uzman Hemşire Ekibimiz Adresinize Gelip Numunenizi (sürüntü) Almakta,

3- Alınan Numune Sağlık Bakanlığı Onaylı Laboratuvarımıza Getirilmekte,

4- Alınan Pcr Numunesi 3 ile 6 Saat İçerisinde Sonuçlanır,

5- Çıkan Sonucu Whatsapp ve Mail Yolu İle Sizlere Ulaştırmaktayız.

Randevu ve Bilgi İçin : 0 312 524 24 55 - 0 534 648 23 63  ( 7/24 Çağrı Merkezi Hizmeti )

Bu Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!

Check-Up Paketleri İçin Bize Ulaşın!

×