Lazerle Hemoroid Tedavisi 6.000₺

Lazerle Hemoroid Tedavisi

LAZERLE HEMOROİD 6000 TL

- UZMAN DOKTOR TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

- HASTANE ORTAMINDA YAPILMAKTADIR

Randevu ve Bilgi İçin : 0 312 524 24 55 - 0 534 648 23 63

( 7/24 Çağrı Merkezi Hizmeti )

( SİTEMİZDEKİ FİYATLAR SOSYAL GÜVENCESİ OLAN KİŞİLER İÇİN GEÇERLİDİR )

Ankara Lazerle Hemoroid

Hemoroid, anal kanalda bulunan yapıların anormalleşmesi durumudur. Bu yapılar gaz ve dışkı tutma gibi özelliklere sahiptir.  Bu damarların deforme sonucu genişlemesi ve büyümesi ile hemoroid problemi ortaya çıkmaktadır. Halk arasında basur ve mayasıl olarak geçmektedir.

Öncelikle basur sorunu yaşayan birinin muayene olması gerekir. Günümüzde birçok ameliyatsız tedavi yöntemleri bulunmaktadır ama hekimlerin en çok tercih ettiği ve başarı oranı diğerlerine göre oldukça yüksek lazer ile hemoroid tedavisi olmaktadır. Lazer ile hemoroid tedavisinde 20 dakika kadar kısa bir süre içinde hemoroid probleminizden kurtulabilirsiniz.

Ankara Lazerle Hemoroid Fiyatları

Ankara da Lazerle Hemoroid işlemi birçok sağlık kuruluşunda gerçekleştirilmektedir.Lazerle Hemoroid işleminin fiyatı da yapılan merkezin Tıp merkezi veya Hastane ortamında yapılması ile farklılık göstermektedir.Aynı zamanda işlemi yapan doktorun tecrübesi ve bilinilirliği ile de farklılık gösterebilir.Vip Sağlık aracılığı ile alacağınız Lazerle Hemoroid randevusunda müşteri temsilcilerimiz size en doğru yere yönlendirerek randevunuzu oluşturmaktadır.

Ankara da Lazerle Hemoroid İşlemi Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Uyutularak yapılan Lazerle Hemoroid işlemi ortalama 20- 30 dakikada, ağrısız sancısız olarak Vip Sağlık aracılığı ile randevu alarak yaptırabilrsiniz.

Ankara da Lazerle Hemoroid Randevusu Nasıl Alırım?

Sizi Lazerle Hemoroid işlemi için en doğru sağlık kuruluşuna yönlendirerek,fiyat konusunda da sizi yormayacak noktada randevunuzu alıp sizlere gereken hizmeti vermekteyiz.

Bu Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!

Check-Up Paketleri İçin Bize Ulaşın!

×