Kolonoskopi 1500₺

Kolonoskopi 1500₺

KOLONOSKOPİ 1500 TL (31/12/2021 TARİHİNE KADAR BU FİYAT GEÇERLİDİR)

- UZMAN DOKTOR TARAFINDAN YAPILMAKTADIR

- HASTANE ORTAMINDA YAPILMAKTADIR

Randevu ve Bilgi İçin : 0 312 524 24 55 - 0 534 648 23 63

( 7/24 Çağrı Merkezi Hizmeti )

( SİTEMİZDEKİ FİYATLAR SOSYAL GÜVENCESİ OLAN KİŞİLER İÇİN GEÇERLİDİR )

 
Ankara Kolonoskopi

Vücudumuzda bulunan kalın bağırsakların esnek ve ince fiberoptik bir aletle incelenme yöntemidir.Bağırsak ve karın hastalıklarının tanısında kullanılan kolonoskopi, Kolon Kanseri teşhisi açısından da oldukça önemlidir.

Özellikle kilo kaybı, makatta kanama, dışkıda kan, karın ağrısı, kansızlık, demir eksikliği, ishal ve kabızlık gibi şikayeti olan hastalarda kullanılan kolonoskopi işlemi sırasında alınan biyopsi ile hastalığın teşhisi daha rahat yapılmakta ve kısa sürede tedavi aşamasına geçilmektedir.

Erkeklerde ve bayanlarda Kolon Kanseri yüzünden ölüm ikinci sırada gelmektedir.Kolon kanserinin belirtileri; Kilo kaybı, kansızlık, demir eksikliği, kabızlık ve ishal gibi durumlar Kolon Kanseri belirtileri olabilir.

Ankara Kolonoskopi Fiyatları

Ankara da Kolonoskopi işlemi birçok sağlık kuruluşunda gerçekleştirilmektedir. Kolonoskopi işleminin fiyatı da yapılan merkezin Tıp merkezi veya Hastane ortamında yapılması ile farklılık göstermektedir.Aynı zamanda işlemi yapan doktorun tecrübesi ve bilinilirliği ile de farklılık gösterebilir.VİP SAĞLIK aracılığı ile alacağınız Kolonoskopi randevusunda müşteri temsilcilerimiz size en doğru yere yönlendirerek randevunuzu oluşturmaktadır.

Ankara da Kolonoskopi İşlemi Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Uyutularak yapılan Kolonoskopi işlemi ortalama 20- 40 dakikada, ağrısız sancısız olarak VİP SAĞLIK aracılığı ile randevu alarak yaptırabilrsiniz.

Ankara da Kolonoskopi Randevusu Nasıl Alırım?

Sizi Kolonoskopi işlemi için en doğru sağlık kuruluşuna yönlendirerek,fiyat konusunda da sizi yormayacak noktada randevunuzu alıp sizlere gereken hizmeti vermekteyiz.

Bu Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!

Check-Up Paketleri İçin Bize Ulaşın!

×