Covid 19 Testi

covid 19 testi

SAĞLIKTA 12. YILIMIZ

VİP SAĞLIK

PCR TESTİ (Kontrol) 250 TL
EVDE PCR TESTİ (Kontrol) 300 TL
YURTDIŞI PCR TESTİ 300 TL
EVDE YURTDIŞI PCR TESTİ 350 TL

 

ANTİJEN TESTİ (15 DK SONUÇ) 250 TL
ANTİJEN YURTDIŞI (15 DK SONUÇ) 300 TL

 

HEMEN RANDEVU OLUŞTUR

ADRESTE PCR TESTİ FİYATI MESAFE UZAKLIĞINA GÖRE DEĞİŞEBİLİR

0 312 524 24 55

 

-SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI-

7 GÜN 24 SAAT PCR TEST MERKEZİ ANKARA

PCR Ücreti Ne Kadar ?

Ankara PCR Testi Fiyat Kurumumuzda 250 TL Olarak Belirlenmiştir. Evinizde Veya İşyerinizde PCR Testi Ücreti 300-350 TL Arasında Bölgeye Göre Değişiklilik Göstermektedir. Detaylı Bilgi İçin Sağlık Danışma Hattımızı 7/24 Arayabilirsiniz.

 

Covid 19 PCR Testi !

Covid 19 PCR Testi  Ankara Merkezimizde Yapılmaktadır. PCR Testi İçin 7/24 Çağrı Merkezimizi Arayarak Randevu Alabilirsiniz. Covid 19 PCR Test Ankara Fiyat Olarak 250 TL Olarak Kurumumuzda Yapılmaktadır.

 

Koronavirüs Testi !

Koronavirüs Testi  Ankara Balgat Merkezimizde yapılmaktadır. Covid Testi Yaptırmak İçin Önceden Randevu Almanız Gerekmektedir. Virüs Testi Yaptırmak İçin İster Siz Gelin, İsterseniz Biz Evinize veya Bulunduğunuz Yere Hemşire Gönderelim. Corona Virüs Testi Ağızdan Ve Burundan Sürüntü Alınarak Yapılmaktadır. Korona Test Numune Yetersizliği Gibi Durumlar Olmaması İçin Ağızdan Ve Burundan Alınmak Zorundadır. Covid Hızlı Test Yapan Kurumların Güvenilirliğini Mutlaka Araştırmanız Önerilir. Ankara PCR Yapan Hastaneler İl Sağlık Listesinde Yer Alması Gerekir.

 

Havalimanı PCR Testi !

Uçuş İçin PCR Testi Ankara 3-6  Saat İçinde Sonuç Vermektedir. Hızlı PCR Testi Olarak Yapılan Sürüntü Testi Kurumumuzda Sağlık Bakanlığı Onaylı Yapılmaktadır. Yurtdışı Çıkışlarda PCR Testi QR Kodlu Olmak Zorundadır. RT PCR Testinizi Bizi Arayarak Yaptırabilirsiniz. Uçak seyahatinde PCR Testi İngilizce Rapor Olmak Zorundadır. Yurtdışı Çıkış PCR Testi Ülkesine Göre Belirli Bir Saat Öncesinden Yapılması Gerekmektedir. Havalimanı PCR Testi Ankara İçin Kurumumuz Yetkili Laboratuvar Olarak Hizmet Vermektedir. Yurt Dışı PCR Testi Yaptırmadan Önce Kurumumuzdan Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı PCR Test Yapılan Kurumları Sitesinde Yayınlamıştır. Ankara Esenboğa Havalimanı PCR Testi İçin Hemşire Talep Edebilirsiniz.

 

Evde Korona Testi !

Evde Korona Testi İçin Hemşirelerimiz 1-2 Saat İçinde Adresinize Gelmektedir. Evde PCR Testi Sonucunuz 3-6 Saat İçinde Çıkmaktadır. Evde Test Hizmeti Ankara da Tüm Merkez İlçelere Verilmektedir. Hızlı PCR Testi Nasıl Yapılır? Sorusuna Cevap olarak Bilinmesi Gerekir ki Cihazın Çalışma Süreci Ve Raporlama Süreci İle Bu Süre En Asgari 3 Saattir. Evde Sürüntü Testi Boğaz Ve Burun Sürüntüsü İle Yapılmaktadır. PCR Testi Evde Ankara Onaylı Kurumumuz Tarafında Yapılmaktadır.

 

Rapid Antijen Testi !

Antijen Testi Ankara da Kurumumuzda Yapılmakta ve 15 Dk İçinde Sonuç Vermektedir. Antigen Test Hızlı Kit İle Yapılmaktadır. Hızlı Antijen Testi Bir Çok Ülkede Seyahat İçinde kullanılmaktadır. Antijen Testi Fiyat Olarak Kurumumuzda 250 TL Olarak Belirlenmiştir. Evde Antijen Testi Hizmetimiz İçin Çağrı Merkezimizle İletişime Geçebilirsiniz.

 

PCR Test For Travel !

PCR Test For Traveling By Plane İs done İn Our institution. PCR Report Comes Out İn 3-6 Hours. You Can Coma Too For PCR Test, We Can Come To Your Home Or Hotel. Ministry-Approved PCR Test İs Carried Out İn Our İnstitution. It İs Given As A QR Code And English Report. PCR Report İs Sent İn Pdf Format Via E-mail And Whatsapp.

 

Cumartesi-Pazar Günü PCR Testi Yapılır mı?

Kurumumuzda Haftanın Her Günü 09:00-23:00 Arası PCR Test Hizmeti Verilmektedir. Siz Gelmek İsterseniz 09:00-18:00 Arası Gelebilirsiniz. Mobil Hemşire Ekibimiz de 09:00-23:00 Arası Haftanın Her Günü Adresinize Gelip Testinizi Yapabilmektedir. Hafta Sonu PCR Testi İçin Bizi Arayabilirsiniz.

 

PCR Testi Sonucu Ne Zaman Çıkar?

PCR Testi Sonucu 3-6 Saat İçinde Verilmektedir. Numune Yetersizliği ve Pozitif Durumlar Bu Süre 10-12 Saate Ulaşmaktadır. Covid Pcr Testi Yaptıran Kişilerin Genel Şikayetleri Sonucun Geç Çıkması Durumudur. Ancak Test Alınırken Kendini Geri Çeken Kişilerden Yeteri Kadar Numune Alınamadığı İçin Cihaz Tekrara Almaktadır. Tüm Kurumlarda Yaşanan Bu Durumlarda Anlayışlı Olunmasını Önemle Rica Ederiz.

 

Evde Pcr Test Yapılan Bölgeler;

Çankaya Pcr Testi,

Gölbaşı Pcr Testi,

Keçiören Pcr Testi,

Mamak Pcr Testi,

Altındağ Pcr Testi,

Etimesgut Pcr Testi,

Eryaman Pcr Testi,

Pursaklar Pcr Testi,

Yenimahalle Pcr Testi,

Çayyolu Pcr Testi,

Ümitköy Pcr Testi,

Sincan Pcr Testi,

Dikmen Pcr Testi,

Kızılay Pcr Testi,

Bahçelievler Pcr Testi,

Ulus Pcr Testi,

Elvankent Pcr Testi,

Etlik Pcr Testi,

Batıkent Pcr Testi,

Ostim Pcr Testi,

İvedik Pcr Testi,

Balgat Pcr Testi,

Bilkent Pcr Testi,

Aydınlıkevler Pcr Testi,

Evde Pcr Testi Aşamaları

1- 0 312 524 24 55 Numaramızdan Bize Ulaşıp Adres Verip Randevunuzu Oluşturun,

2- Alanında Uzman Hemşire Ekibimiz Adresinize Gelip Numunenizi (sürüntü) Almakta,

3- Alınan Numune Sağlık Bakanlığı Onaylı Laboratuvarımıza Getirilmekte,

4- Alınan Pcr Numunesi 3 ile 6 Saat İçerisinde Sonuçlanır,

5- Çıkan Sonucu Whatsapp ve Mail Yolu İle Sizlere Ulaştırmaktayız.

Randevu ve Bilgi İçin : 0 312 524 24 55 - 0 534 648 23 63  ( 7/24 Çağrı Merkezi Hizmeti )

Bu Paketimiz İle İlgili Sizi Arayalım!

Check-Up Paketleri İçin Bize Ulaşın!

×